Proč vůbec stěhování?

7. dubna 2008 v 19:44 | Laura |  Já, něco o mě a tak...
No tak to bylo tak......... jednou po dlouhý době jsem se zase dostala do průšvihu s tím co se mi líbí, ale nejdřív bych vám spíš měla trochu přiblížit pohled mého táty na gothic. Celá naše rodina je věřící (ano, včetně mě) ale nikdo kromě mě a sestry neuznává gothic a o nás to pro jistotu nevědí. Jsem prostě černá ovce a moje ségra při nejmenším šedivá. Táta takový věci jako gothic nesnáší...... a pak to tak dopadá. Omlouvám se vám všem za to že se pořád stěhuji, ale to už tak v žvotě černé ovce chodí. (chytá mě literární)
Moje sestra byla tu osudovou neděli na compu. Psala nějakou práci nebo co a zároveň byla na černo na blogu. já byla taky v pracovně a učila se matematiku (nebo jsem se o to pokoušela) no a pak mě napadlo, že se jí pokusim přesvědčit aby hlasovala v nějaký z anket na mim blogu. Hledali jsme článek s anketou kde ještě nehlasovala a jedna taková byla zrovna u gothik obrázků. V tu chvíli přišel do pracovny táta, že si potřebuje něco udělat,rychla jsme to schovali za tu rozdlělanou práci a ségra chytře řekla že se tedy odhlásí ale táta že nemusí, že to udělá klidně u ní (něco s posíláním peněz na účet) schoval onu práci do lišty a najednou, představte i to překvapení, když na obrazovku vyplaval tenhle blog (zvláště vy, kdo ho znáte). Byl jsem z toho uplně vedle a bylo to na mě poznat (hrozně jsem se třásla) a snažila jsem se tátu přesvědčit aby to vypnul.
tenhle obrázek tam taky byl a já ho na okamžik viděla tátovýma očima, bylo to strašný. Prohlásil že "vipadá pěkně démonicky" a ptal se kde jsem to sebrala. Hloupě jsem řekla že to vyjelo samo, on ale prohlásil, že takový stránky sami nevyjížděj, že v tom oboru pracuje (táta je programátor) a že ho víc mrzí že jsem lhala. Pak to už nechal být. stejně jsem ale blog přestěhovala i když neví že byl můj a hodlám pokračovat tady. Mějte se. vaše černá ovce Laura.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | Web | 7. dubna 2008 v 19:44 | Reagovat

Máš moc hezký blog! Podívej se prosím i na ten náš. Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.