Noční procházka......

5. dubna 2008 v 11:48 | Laura |  Já, něco o mě a tak...
Je 1:18 když píšu tenhle článek. Asi před deseti minutama jsem se vrátila z procházky. Byla to moje první noční procházka vůbec a bylo to něco absolutně úžasnýho. Je neděle a protože ve čtvrtek bude úplněk (zrovna na koncer the Cure) měsíce bylo už hodně přez polovinu. Je to fakt nádhernej pocit, bejt venku když všichni spěj,jen sám..... taková svoboda,jako ve dne zažijete jen málokdy. Ti kdo něco takovýho zažili určitě vědí o čem mluvím.
Rodiče o tom pochopitelně nevěděli. Táta ani nebyl doma, takže to byla dokonalá příležitost.
Jít v noci ven mě napadlo večer, když jsem se dívala z okna a poslouchala Nightwish, End Of All Hope. Vlastně jsem si ani nemyslela že to doopravdy uskutečnim, byl to jen takovej nápad, prostě mi to jen prolétlo hlavou. Ale když jsem o tom přemejšlela víc, říkala jsem si: Kurva, dneska fakt musim jít. Je to jediná příležitost.
Řekla jsem o tom nápadu neuváženě ségře a ta se o mě okamžitě začala nehorázně strachovat, takže jsem jí musela pouště Green Day dokud neusla (je to ta nejveselejší hudba kterou v trosce mam). No, a samozřejmě jsem usla taky. Vzbudila jsem se něco kolem půlnoci. Mamka ještě byla vzhůru a uklízela, tak jsem musela čekat až půjde spát. V půj jedný jsem se začala oblíkat a něco kolem třičtvrtě jsem se pokud možno potichu vypravila ven. (Nesmíte si představovat, že bydlíme někde na sídlišti,u nás žádní bezďáci ani nic takovýho neni, takže to bylo v pohodě)
Byla to prostě nádhera. Krása noci, svobody, Krása pocitu, že si konečně dělám co chci. Poslouchala jsem Sleeping Sun, Sleepwalkera a vůbec různý songy od Nightwish....... Za chvíli mi začala bejt nehorázná kosa, avšak šla jsem odhodlaně dál. Nemohla jsem ani tak bejt venku moc dlouho poněvadž hrozilo že se přijde na to že nejsem doma a tak, když už jsem úplně umrzala tak jsem se vrátila. Na tuhle procházku nikdy nezapomenu, bylo to prostě něco dokonalýho. Možná mi ani tak nevěříte že jsem na ní vůbec byla.....ale snad jo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi netopýry?

Jo. Je to moje nejoblíbenější zvíře. 19.2% (49)
Jo. 38% (97)
Nic proti nim nemam. 31% (79)
Nemam je rád(a). 11.8% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.