Byli sme na Sweeney Todd!!!!

5. dubna 2008 v 12:30 | Laura |  Sweeney Todd
Tak dneska jsme byli na Sweeneym! Byla to prostě paráda! Ten film byl ještě milionkrát lepší než jsem čekala! (já vím,já vím. Tohle by dokázala napsat i kdovíjaká dilina) Ale vážně!!!!!
Kinosál byl úplně prázdnej!!!! Fakt, jen asi deset lidí aj s náma ( a to nepřehánim ) Ale to je vlastně ten nejdetajlnější detajl.Asi bych ale měla začít od začátku, ne (ty vole to sou trapný keci!XD)
Takže..... Dnešní výprava na Sweeney byla tak trochu dost na černo, vzhledem k tomu že Pansy (May) má zaracha, mě by na takovej film rodina nepustila a Emili má tak říkajíc "výtvaru". No..... a vzhledem k tomu že jediná, které bylo už patnáct z nás všech je Pansy (May) byla ještě jistá pravděpodobnost, že nás tam prostě nepustěj. Jedinej kdo z nás neni švorc jsem v tu chvíli byla já, takže veškeré náklady jsou moje věc. (Doufám, že ne tak úplně, Emili XD) Šli jsme na Anděla, páč tam ten film dávaj nejdřív (14:45). Vznikli menší technické problémy (nejdříve jsme si nemohli vzpomenout, jestli ho v tento čas dávají ve Vilaga nebo Palac, můžu vám teď s jistotou říct, že to bylo ve Vilage) No a pak už jsme seděli na nějaký takový sedací věci, žrali popcorn (takovej ten barevnej, páč je nejlepší XD) a čekali, až nás pustěj ke kinosálům. Přežili jsme ukázky (mimochodem tam byla i ukázka na film kterej vipadá nadějně (Temný rytíř, či jak tak)) a film začal. Nebudu vám popisovat o čem byl, protože se na to zajisté chcete podívat a nechcete vědět co se tam stane ale musim říct že to byla paráda (a taky skvělí složení hercůXD) a ještě musím říct jedno: Nechápu, jak se tenhle film může líbit nějakejm "dilinám", nechápu, proč se dívaj na takovýhle filmy (jednu takovou znám) a nechápu, proč takovýhla holky vždycky žerou Johnnyho Deppa.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tadyten blog?

Ale jo..... 44.1% (52)
De to.... 29.7% (35)
Ne!!!!! 26.3% (31)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.