7. Dopis-poslední dopis

10. dubna 2008 v 17:51 | Laura |  Dopisy týraného dítěte
Poslední dopis. Jo je to tu...... a myslím že vás docela překvapí.............. Ještě možná dopíšu něco jako epilog, ale dopis je to poslední. Chtěla jsem sem taky dát hudbu pro navození atmosféry, tak sem dávám tohle: Je to jedna z mojich nejoblíbenějších písniček od Evanescence.
Milá sestro,
Ani nevíš jak lituji toho co jsem udělala. Chtěla jsem se o ní jen postarat, jen se o ní postarat. Lituji toho co jsem udlělala, ale litovat nestačí. Lituji toho tak moc, jak je to možné. Až tohle budeš číst, už tu nebudu. Skončím jako to dítě........ všechno to ztemělo když jsem se dozvěděla o smrti Anie. Chtěla jsem jí ochránit. Měla jsem Anii ráda...... jen díky ní jsem přežila. Chtěla jse jí zachránit, ale nedokázala jsem jí to říct. Ztráta Anie mě zničila. Anie byla jediným koho jsem měla. Neunesla jsem její ztrátu............ lituji toho........lituji toho........Je mi to líto..... Má Anie.
PS:Jestli se vrátíš včas, můžeš se se mnou ještě rozloučit.
Už jí vidím jak ke mě jde...... je krásná. Tvá Sharon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rawen rawen | 23. května 2008 v 11:05 | Reagovat

uplne o nicem, bez napadu, jen sled kecu. Audenticnost nula nula nic. Ani psani neni nijak zajimave. Zaver uplne nepochopitelny. nezaujalo neoslovilo. Spis je to az osklive.

2 Laura Laura | 23. května 2008 v 12:44 | Reagovat

Tady někdo umí potěšit.... No nic... nevim proč si to čet/la když tě to už od počátku nezaujalo.... ale toleruji tvůj názor. Škoda jen, že jsi k němu nepřidal/a svůj web.... je to totiž skoro, jako by ses nedokázal/a podepsat pod svůj názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.