Gothikovo sídlo.......(II-část)

26. března 2008 v 17:59 | Pain |  Gothikovo sídlo
Tady je druhá část gothikova sídla.......... Nevím Kdo by si něco takovýho chtěl číst, ale stejně to sem dávám...............
Po ledové okenní tabulce stékaly kapky deště, jako slzy po mích tvářích.Škvírou mezi skly profukoval ledový vítr a schazoval nánosy prachu z parapetu. Můj pohled utíkal kamsi do dály, přez černou mříž proti zlodějům, přez vysokou zídku zakončenou ostnatým drátem díky kterým jsem si připadala ještě víc jako vězeň. Z Gothikova sídla jsem znala jen tenhle pokoj, ale nechtěla jsem znát víc. Ten dům mě děsil stále víc,ale nedokázala jsem ho opustit. Ani jsem z něj moc nevycházela. Měla jsem pocit, že na mě lidé na ulicích divně zírají, jako by na mě ulpěl třeba jen pocit z toho domu. sestru jsem od toho strašného večera neviděla. slibovala sice, že za mnou bude často chodit, ale zatím se neukázala.
* * * * * * * *
MINULOST
Pohřební průvod se vlekl k hřbitovu. Všichni plakyli, ale mě se za celou tu dobu nepodařilo uronit ani slzu. Jako bych si stále ještě neuvědomovala to dění kolem sebe. Umřel mi manžel...... už nikdy ho neuvidím...... říkala jsem si ale stále jako bych doufala....... ne, asi sem si to ještě opravdu nedokázala úplně představit........ Neznámí lidé ho oplakávali a jakási pohřební skupina hrála v pomalém jednotvárném tempu nějakou pohřební píseň.
Já vím...... nenapsala jsem toho moc....... ale prostě teď víc nemůžu......... nedokážu ze sebe dostat už nic, co by za něco stálo.
With Love, Your Pain
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Princess of pain Princess of pain | 18. května 2008 v 15:56 | Reagovat

Piš dáál

2 Laura Laura | 18. května 2008 v 16:13 | Reagovat

Budu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.